محل تبلیغات شما

نام:مایکل وی

انتشارات:پرتقال

نویسنده:ریچارد پل اوانز

ژانر:ماجراجویی

معرفی:خب!بالاخره رسیدم به کتاب مورد علاقم!بله!مایکل وی!

من کتاب های انتشارات پرتقال رو از این کتاب شروع کردم.مایکل یه پسر 15 سالست.تو بچگی می فهمه که شبا یه نوری از بدنش ساطع میشه و همینطور اون قدرت های الکتریکی داره و دقیقا مثل یه شوکر برقی انسان نما  می مونه!تا 15 سالگی فکر میکرد تو کل دنیا فقط خودش اینجوریه ولی یه روز 3 تا از قلدر های مدرسه اذیتش می کنن و مایکل به اونا شک میده!حالا این وسط تایلور(یکی از همکلاسی هاش)لحطه ی شک دادن رو می ببینه و از مایکل می خواد همه چیز رو براش توضیح بده!!!!و خب بعد مدتی مایکل می فهمه تایلور هم قدرت إهن خونیی و ریبوت کردن داره

مایکل و تایلور می فهمن کسایی تو دنیا مثل خودشون وجود دارن!ولی تو شب تولد مایکل هتچ(آدم بد داستان)مادر مایکل و تایلور رو می ه.

این داستان خیل طولانیه!

مایکل یه دوست نابغه هم داشته که راجع به قدرت مایکل می دونسته(به نام اوستین)

مایکل و تایلور و اوستین یه گروه با بچه های خوب الکتریکی درست میکنن و اسمش رو میزارن الکتروکلن!این گروه با هتچ درر 7 جلد مختلف می جنگه و در آخر بالاخره شکستش میدن

خیالتون راحت هر جلد یه موضوع جداگانه داره

در این مابین هم روابط عاشقانه ای بین مایکل و تایلور،جک و ابیگیل،اوستین و مککنا،تسا و زئوس ایجاد میشه!خب این بعضی جاها رو خیلی قشنگ می کنه!

(توجه داشته باشین می تونین هیچ کتابی نخونین ولی اگه مایکل وی رو نخونین یک ششم عمرتون بر فناست!)

(راستی گفتم که این کتاب 7 جلده ولی شش جلدش رو پرتقال ترجمه کرده و جلد هفتم رو نه.ولی شما میتونین مثل من PDF انگلیسیش رو ار اینترنت پیدا کنین و بخونینش)

معرفی کتاب: "خوب های بد،بد های خوب"

معرفی کتاب: "سارا کورو"

معرفی کتاب: "ربکا"

مایکل ,رو ,یه ,ولی ,تایلور ,کتاب ,مایکل می ,مایکل و ,و تایلور ,مایکل یه ,مایکل وی

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

sardar_Delha